Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dfYmO5

Flick Fan - 84 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2018

more Recent Ratings
60 24% Breaking Bad (2008) - Sep 14, 2018
90 51% Amélie (2001) - Sep 14, 2018
100 86% Split (2017) - Sep 14, 2018
100 86% Unbreakable (2000) - Sep 14, 2018
90 51% White God (2014) - Sep 14, 2018
75 29% The Void (2016) - Sep 14, 2018
40 16% The Village (2004) - Sep 14, 2018
90 51% Troll Hunter (2010) - Sep 14, 2018
95 66% Train to Busan (2016) - Sep 14, 2018
80 35% Thor: Ragnarok (2017) - Sep 14, 2018