dfhamp

dfhamp
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 27% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 26 Apr 2014
70 27% Looper (2012) - Rated 26 Apr 2014
70 27% Taken 2 (2012) - Rated 26 Apr 2014
70 27% Quantum of Solace (2008) - Rated 26 Apr 2014
40 3% Evan Almighty (2007) - Rated 26 Apr 2014
100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Apr 2014
70 27% American Hustle (2013) - Rated 26 Apr 2014
80 61% Thor: The Dark World (2013) - Rated 26 Apr 2014
10 0% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 26 Apr 2014
80 61% Minority Report (2002) - Rated 26 Apr 2014