dfrank5

dfrank5
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% The Italian Job (2003) - Rated 08 Oct 2015
75 40% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 08 Oct 2015
50 5% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Oct 2015
85 86% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 08 Oct 2015
77 57% Forrest Gump (1994) - Rated 08 Oct 2015
72 26% Boogie Nights (1997) - Rated 08 Oct 2015
65 10% Brazil (1985) - Rated 08 Oct 2015
90 93% Dumb and Dumber (1994) - Rated 08 Oct 2015
77 57% Wayne's World 2 (1993) - Rated 08 Oct 2015
75 40% Whiplash (2014) - Rated 08 Oct 2015