dg1228

dg1228
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 05 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 28% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
15 2% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
90 93% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
45 17% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
15 2% Basic (2003) - Rated 14 Aug 2007
40 14% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007
80 77% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 58% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
75 68% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 77% Club Dread (2004) - Rated 14 Aug 2007