dgobz94
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2013
Location: Maple Ridge, British Columbia, Canada
Bio: I like good quality films with good storylines that keep you engaged.
Recent Ratings
Check out dgobz94's...
87 46% | The Road (2009) - Rated 15 Apr 2013 |
86 42% | Jerry Maguire (1996) - Rated 15 Apr 2013 |
84 34% | The Wrestler (2008) - Rated 15 Apr 2013 |
95 91% | Shooter (2007) - Rated 15 Apr 2013 |
94 86% | Face/Off (1997) - Rated 15 Apr 2013 |
92 75% | Titanic (1997) - Rated 15 Apr 2013 |
92 75% | Dead Poets Society (1989) - Rated 15 Apr 2013 |
88 53% | Watchmen (2009) - Rated 15 Apr 2013 |
92 75% | Troy (2004) - Rated 15 Apr 2013 |
89 61% | Public Enemies (2009) - Rated 15 Apr 2013 |