dgodfrey

dgodfrey
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 15% Schindler's List (1993) - Rated 29 Sep 2015
80 57% Broadchurch (2013) - Rated 29 Sep 2015
80 57% Annie Hall (1977) - Rated 29 Sep 2015
85 79% Manhattan (1979) - Rated 29 Sep 2015
75 38% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 29 Sep 2015
75 38% Match Point (2005) - Rated 29 Sep 2015
75 38% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 29 Sep 2015
80 57% Midnight in Paris (2011) - Rated 29 Sep 2015
85 79% Eastern Promises (2007) - Rated 29 Sep 2015
85 79% A History of Violence (2005) - Rated 29 Sep 2015