dgstan

dgstan
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% The Station Agent (2003) - Rated 26 Dec 2013
90 78% RocknRolla (2008) - Rated 26 Dec 2013
85 59% Thor (2011) - Rated 26 Dec 2013
95 92% Inglourious Basterds (2009) - Rated 26 Dec 2013
95 92% Goodfellas (1990) - Rated 26 Dec 2013
75 29% The Book of Eli (2010) - Rated 26 Dec 2013
90 78% October Sky (1999) - Rated 26 Dec 2013
1% Big Daddy (1999) - Rated 26 Dec 2013
1% The Waterboy (1998) - Rated 26 Dec 2013
95 92% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 26 Dec 2013