Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dhewett98t

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Mar 4, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dhewett98t's...
52 42% Inception (2010) - Mar 04, 2020
56 50% The Grand Budapest Hotel (2014) - Mar 04, 2020
56 50% Fight Club (1999) - Mar 04, 2020
52 42% As Good As It Gets (1997) - Mar 04, 2020
72 64% Ponyo (2008) - Mar 04, 2020
72 64% Prince of Darkness (1987) - Mar 04, 2020
80 72% The Evil Dead (1981) - Mar 04, 2020
80 72% The Big Lebowski (1998) - Mar 04, 2020
80 72% Halloween (1978) - Mar 04, 2020
92 84% Persona (1966) - Mar 04, 2020