dhruv patil

dhruv_patil
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 15% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Jun 2017
70 50% Wrath of the Titans (2012) - Rated 17 Jun 2017
85 95% Gladiator (2000) - Rated 17 Jun 2017
65 25% Manchester by the Sea (2016) - Rated 17 Jun 2017
70 50% Scream 2 (1997) - Rated 17 Jun 2017
80 85% Apocalypto (2006) - Rated 17 Jun 2017
75 75% The Fugitive (1993) - Rated 17 Jun 2017
70 50% 2012 (2009) - Rated 17 Jun 2017
70 50% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Jun 2017
30 5% Daredevil (2003) - Rated 17 Jun 2017