Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
diI6dt

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 55% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jan 19, 2020
85 75% Kung Fu Hustle (2004) - Jan 19, 2020
70 25% Men in Black II (2002) - Jan 19, 2020
80 55% 101 Dalmatians (1996) - Jan 19, 2020
90 85% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
70 25% The Fault in Our Stars (2014) - Jan 19, 2020
70 25% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jan 19, 2020
80 55% The Girl Next Door (2004) - Jan 19, 2020
60 5% Ultraviolet (2006) - Jan 19, 2020
100 95% Titanic (1997) - Jan 19, 2020