login | register
0 rankings
more

diachy

Movie Buff - 270 Rankings

Member Since: Jan 12, 2017

Location: Canada

more Recent Rankings
75 T6 Memories (1995) - Jan 21, 2017
90 T9 Perfect Blue (1998) - Jan 21, 2017
75 T6 Tokyo Godfathers (2003) - Jan 21, 2017
100 T10 Môsô Dairinin (2004) - Jan 21, 2017
80 T7 Paprika (2006) - Jan 21, 2017
73 T5 Ani*Kuri15 (2007) - Jan 21, 2017
100 T10 Millennium Actress (2001) - Jan 21, 2017
73 T5 Paul (2011) - Jan 21, 2017
40 T1 That's My Boy (2012) - Jan 21, 2017
72 T5 Trailer Park Boys (2001) - Jan 21, 2017
"The first few seasons are good, and it has it's moments afterward. The final season that aired on showcase was atrocious, and the Netflix seasons are mediocre at their best moments. 1-3 were great, 4 & 5 were all right - fun. Then it starts to go down hill."