diamondbus

diamondbus
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movie lover

more Recent Ratings

100 87% American Psycho (2000) - Rated 27 Sep 2015
100 87% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 27 Sep 2015
90 63% The Game (1997) - Rated 27 Sep 2015
100 87% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 27 Sep 2015
100 87% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Sep 2015
95 71% Saw (2003) - Rated 27 Sep 2015
95 71% The Matrix (1999) - Rated 27 Sep 2015
80 48% Antz (1998) - Rated 27 Sep 2015
100 87% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 27 Sep 2015
80 48% V for Vendetta (2006) - Rated 27 Sep 2015