dickeyjr

dickeyjr
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% American Pie (1999) - Rated 26 Feb 2017
95 82% Dazed and Confused (1993) - Rated 26 Feb 2017
90 56% The Ugly Truth (2009) - Rated 26 Feb 2017
90 56% The Age of Adaline (2015) - Rated 26 Feb 2017
70 16% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 26 Feb 2017
90 56% American Sniper (2014) - Rated 26 Feb 2017
90 56% Walk the Line (2005) - Rated 26 Feb 2017
90 56% The Martian (2015) - Rated 26 Feb 2017
90 56% Interstellar (2014) - Rated 26 Feb 2017
90 56% Van Wilder (2002) - Rated 26 Feb 2017