diffus

diffus
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Whiplash (2014) - Rated 03 Oct 2015
80 64% Blood Diamond (2006) - Rated 03 Oct 2015
70 25% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 03 Oct 2015
80 64% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 03 Oct 2015
80 64% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 03 Oct 2015
80 64% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Oct 2015
70 25% Quarantine (2008) - Rated 03 Oct 2015
80 64% Nightcrawler (2014) - Rated 03 Oct 2015
80 64% Schindler's List (1993) - Rated 03 Oct 2015
80 64% Shutter Island (2010) - Rated 03 Oct 2015