difrank

difrank
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2023
Location: Tallahassee, Florida, USA

more Recent Ratings

84 37% Jurassic Park (1993) - Rated 29 Sep 2023
100 89% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 29 Sep 2023
80 28% Bridge of Spies (2015) - Rated 29 Sep 2023
100 89% Singin' in the Rain (1952) - Rated 29 Sep 2023
58 7% La La Land (2016) - Rated 29 Sep 2023
94 59% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 29 Sep 2023
10 1% Jojo Rabbit (2019) - Rated 29 Sep 2023
95 63% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 29 Sep 2023
79 22% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 29 Sep 2023
90 53% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 29 Sep 2023