digbynelson

digbynelson
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 78% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Jul 2019
86 71% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Jul 2019
83 65% The Revenant (2015) - Rated 05 Jul 2019
71 12% Hell or High Water (2016) - Rated 05 Jul 2019
90 84% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 05 Jul 2019
93 96% In Bruges (2008) - Rated 04 Jul 2019
71 12% Road Trip (2000) - Rated 04 Jul 2019
74 25% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 04 Jul 2019
91 90% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 04 Jul 2019
76 37% Caddyshack (1980) - Rated 04 Jul 2019