dihewe

dihewe
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Nov 2016
65 20% The Babadook (2014) - Rated 15 Nov 2016
90 73% Rocky (1976) - Rated 15 Nov 2016
83 51% Super 8 (2011) - Rated 15 Nov 2016
70 27% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 15 Nov 2016
87 64% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 15 Nov 2016
95 86% The Gift (2015) - Rated 15 Nov 2016
85 57% Sicario (2015) - Rated 15 Nov 2016
20 5% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 15 Nov 2016
93 81% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 15 Nov 2016