dijivehav

dijivehav
Movie Buff - 300 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 0% A Touch of Zen (1971) - Rated 11 Apr 2014
98 0% The Puppetmaster (1993) - Rated 11 Apr 2014
98 0% Killer of Sheep (1978) - Rated 11 Apr 2014
98 0% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 11 Apr 2014
98 0% The Philadelphia Story (1940) - Rated 11 Apr 2014
98 0% The Last Picture Show (1971) - Rated 11 Apr 2014
98 0% In the Realm of the Senses (1976) - Rated 11 Apr 2014
98 0% Orpheus (1950) - Rated 11 Apr 2014
98 0% Out 1, noli me tangere (1971) - Rated 11 Apr 2014
98 0% Unforgiven (1992) - Rated 11 Apr 2014