dilarasezgin

dilarasezgin
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2018
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

10 I Am Love (2010) - Rated 28 Jul 2018
9 A Bigger Splash (2015) - Rated 28 Jul 2018
10 Call Me by Your Name (2017) - Rated 28 Jul 2018
8 Alps (2011) - Rated 28 Jul 2018
8 The Lobster (2015) - Rated 28 Jul 2018
9 The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 28 Jul 2018
8 Dogtooth (2009) - Rated 28 Jul 2018
9 21 Grams (2003) - Rated 28 Jul 2018
8 Phantom Thread (2017) - Rated 28 Jul 2018
10 Transit (2018) - Rated 28 Jul 2018