dimarco10

dimarco10
Film Freak - 816 Film Ratings
Member Since: 08 May 2012
Location: Sliema, Malta
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

28 8% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 20 Oct 2012
57 56% Prometheus (2012) - Rated 17 Sep 2012
18 2% Men in Black III (2012) - Rated 17 Sep 2012
58 59% The Bourne Legacy (2012) - Rated 17 Sep 2012
46 35% We Own the Night (2007) - Rated 17 Sep 2012
54 49% Sniper: Reloaded (2011) - Rated 05 Sep 2012
48 40% Safe (2012) - Rated 26 Aug 2012
39 24% The Perfect Host (2010) - Rated 26 Aug 2012
57 56% Margin Call (2011) - Rated 22 Aug 2012
31 10% The Dictator (2012) - Rated 22 Aug 2012