dimisdig

dimisdig
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2014
Location: Düsseldorf, nordrhein Westfalen, Germany
Bio: Movies movies movies. Love to watch every kind of movies. Favourite is mindf#ck movies

more Recent Ratings

Check out dimisdig's...

87 85% The Bank Job (2008) - Rated 13 Aug 2014
79 38% Green Lantern (2011) - Rated 13 Aug 2014
80 47% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 13 Aug 2014
89 96% Requiem for a Dream (2000) - Rated 13 Aug 2014
80 47% The Fast and the Furious (2001) - Rated 13 Aug 2014
89 96% Public Enemies (2009) - Rated 13 Aug 2014
85 78% District B13 (2004) - Rated 13 Aug 2014
83 69% Sin City (2005) - Rated 13 Aug 2014
76 20% Armored (2009) - Rated 13 Aug 2014
85 78% The Recruit (2003) - Rated 13 Aug 2014