Dingbat
Recent Ratings
Check out Dingbat's...
50 10% | Alone in the Dark (2005) - Rated 17 Jul 2014 |
90 83% | Hellboy (2004) - Rated 17 Jul 2014 |
70 19% | Twixt (2011) - Rated 17 Jul 2014 |
85 65% | Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 17 Jul 2014 |
75 31% | Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 17 Jul 2014 |
90 83% | Daybreakers (2010) - Rated 17 Jul 2014 |
80 46% | Shutter Island (2010) - Rated 17 Jul 2014 |
85 65% | The Fourth Kind (2009) - Rated 17 Jul 2014 |
75 31% | Blade: Trinity (2004) - Rated 17 Jul 2014 |
85 65% | A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 17 Jul 2014 |