dingdong

dingdong
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 13 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61% Trainspotting (1996) - Rated 13 May 2017
14% Army of Darkness (1993) - Rated 13 May 2017
8% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 13 May 2017
47% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 13 May 2017
35% Top Gun (1986) - Rated 13 May 2017
61% Back to the Future Part II (1989) - Rated 13 May 2017
47% Tron: Legacy (2010) - Rated 13 May 2017
10 85% Gangs of New York (2002) - Rated 13 May 2017
35% Twister (1996) - Rated 13 May 2017
10 85% Taxi Driver (1976) - Rated 13 May 2017