Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dinki

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2018

Location: Croatia

more Recent Ratings
65 66% A Prophet (2009) - Feb 13, 2018
85 86% The Third Man (1949) - Feb 13, 2018
80 80% The Hateful Eight (2015) - Feb 13, 2018
85 86% Get Out (2017) - Feb 13, 2018
70 73% Call Me by Your Name (2017) - Feb 13, 2018
26% Rocky Balboa (2006) - Feb 12, 2018
13% Hot Shots! (1991) - Feb 12, 2018
26% The Running Man (1987) - Feb 12, 2018
0% The Brothers Grimm (2005) - Feb 12, 2018
26% The Hunt for Red October (1990) - Feb 12, 2018