dinonat

dinonat
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2005
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 72% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
77 42% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007
64 17% Igby Goes Down (2002) - Rated 14 Aug 2007
89 80% Vanilla Sky (2001) - Rated 14 Aug 2007
84 67% Secretary (2002) - Rated 14 Aug 2007
38 7% Jurassic Park III (2001) - Rated 14 Aug 2007
95 97% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 14 Aug 2007
"The first time I saw this in theatres I was going through a really rough breakup. I've seen it three or four times, and everytime I finish it I have a different attitude on the characters and the ending."
70 35% The Terminal (2004) - Rated 14 Aug 2007
82 57% Primer (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 47% May (2002) - Rated 14 Aug 2007