dinonico

dinonico
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Parasite (2019) - Rated 19 Jan 2020
85 50% The Hateful Eight (2015) - Rated 19 Jan 2020
95 80% Seven Samurai (1954) - Rated 19 Jan 2020
90 64% The Shining (1980) - Rated 19 Jan 2020
100 94% Twin Peaks (1990) - Rated 19 Jan 2020
60 7% 300 (2007) - Rated 19 Jan 2020
80 35% North by Northwest (1959) - Rated 19 Jan 2020
80 35% Gran Torino (2008) - Rated 19 Jan 2020
85 50% The Green Mile (1999) - Rated 19 Jan 2020
70 17% Lincoln (2012) - Rated 19 Jan 2020