diogorma

diogorma
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

53% The Social Network (2010) - Rated 13 Aug 2012
30% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 13 Aug 2012
94% The Tree of Life (2011) - Rated 13 Aug 2012
53% The Exorcist (1973) - Rated 13 Aug 2012
30% White Noise (2005) - Rated 13 Aug 2012
73% Adaptation. (2002) - Rated 13 Aug 2012
30% The Flight of the Phoenix (1965) - Rated 13 Aug 2012
86% Black Swan (2010) - Rated 13 Aug 2012
30% Zodiac (2007) - Rated 13 Aug 2012
53% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Aug 2012