directorscut

directorscut
Movie Buff - 265 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2021
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 40% The Jazz Singer (1927) - Rated 26 Mar 2021
90 82% My Best Girl (1927) - Rated 26 Mar 2021
95 90% The Circus (1928) - Rated 26 Mar 2021
100 96% The Crowd (1928) - Rated 26 Mar 2021
70 40% College (1927) - Rated 16 Mar 2021
80 60% The Unknown (1927) - Rated 16 Mar 2021
80 60% It (1927) - Rated 16 Mar 2021
100 96% 7th Heaven (1927) - Rated 16 Mar 2021
100 96% The General (1926) - Rated 16 Mar 2021
80 60% A Page of Madness (1926) - Rated 16 Mar 2021