dirtyglass

dirtyglass
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% Charade (1963) - Rated 13 Jul 2013
79 49% Good Will Hunting (1997) - Rated 13 Jul 2013
85 91% Before Sunset (2004) - Rated 13 Jul 2013
65 9% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 13 Jul 2013
79 49% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 13 Jul 2013
79 49% Inception (2010) - Rated 13 Jul 2013
80 67% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 13 Jul 2013
71 19% The Village (2004) - Rated 13 Jul 2013
74 25% The Prestige (2006) - Rated 13 Jul 2013
60 5% Panic Room (2002) - Rated 13 Jul 2013