dissipation

dissipation
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 83% Scarface (1983) - Rated 17 Oct 2015
95 89% Sicario (2015) - Rated 17 Oct 2015
82 50% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 17 Oct 2015
82 50% Total Recall (1990) - Rated 17 Oct 2015
80 40% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 17 Oct 2015
86 66% Legally Blonde (2001) - Rated 17 Oct 2015
95 89% Spirited Away (2001) - Rated 17 Oct 2015
95 89% The Big Lebowski (1998) - Rated 17 Oct 2015
80 40% Coming to America (1988) - Rated 17 Oct 2015
95 89% The Matrix (1999) - Rated 17 Oct 2015