dividential

dividential
Movie Buff - 348 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2018
Location: Buffalo, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 10% In Fabric (2018) - Rated 15 Apr 2024
68 24% The Killing of a Chinese Bookie (1976) - Rated 10 Apr 2024
75 44% Hanna (2011) - Rated 12 Mar 2024
73 39% Burn After Reading (2008) - Rated 12 Mar 2024
70 30% Lord of War (2005) - Rated 06 Mar 2024
77 47% The Basketball Diaries (1995) - Rated 05 Mar 2024
90 92% Dune: Part Two (2024) - Rated 05 Mar 2024
62 13% Suspiria (1977) - Rated 28 Feb 2024
87 83% Sanctuary (2023) - Rated 21 Feb 2024
60 11% Oldboy (2003) - Rated 18 Feb 2024