djbhau

djbhau
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% District 9 (2009) - Rated 23 Nov 2019
70 45% The Green Mile (1999) - Rated 23 Nov 2019
80 78% Ring (1998) - Rated 23 Nov 2019
75 60% Frailty (2001) - Rated 23 Nov 2019
30 10% Bruce Almighty (2003) - Rated 23 Nov 2019
70 45% Limitless (2011) - Rated 23 Nov 2019
65 33% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 23 Nov 2019
75 60% The Blair Witch Project (1999) - Rated 23 Nov 2019
75 60% Donnie Darko (2001) - Rated 23 Nov 2019
80 78% The Thing (1982) - Rated 23 Nov 2019