djbrown

djbrown
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Toy Story (1995) - Rated 20 Nov 2016
90 75% Modern Times (1936) - Rated 19 Nov 2016
90 75% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 19 Nov 2016
70 31% It Happened One Night (1934) - Rated 19 Nov 2016
87 65% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 19 Nov 2016
85 56% Ghostbusters (1984) - Rated 19 Nov 2016
95 86% Ghost (1990) - Rated 19 Nov 2016
80 44% Rent (2005) - Rated 19 Nov 2016
50 10% American Pie (1999) - Rated 19 Nov 2016
99 96% Field of Dreams (1989) - Rated 19 Nov 2016