djh007

djh007
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2014
Location: Bergen, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Back to the Future (1985) - Rated 27 Jan 2014
87 43% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Jan 2014
84 28% The Music of Chance (1993) - Rated 27 Jan 2014
87 43% Fight Club (1999) - Rated 27 Jan 2014
78 15% 8 Mile (2002) - Rated 27 Jan 2014
90 71% Memento (2001) - Rated 27 Jan 2014
90 71% The Princess Bride (1987) - Rated 26 Jan 2014
85 31% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 Jan 2014
65 5% WALL·E (2008) - Rated 23 Jan 2014
90 71% The Matrix (1999) - Rated 23 Jan 2014