djkhaled1234

djkhaled1234
Film Freak - 516 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2008
Location: dublin, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: im a man

more Recent Ratings

96 97% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 19 Dec 2011
93 94% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Dec 2011
79 76% Enter the Void (2010) - Rated 19 Dec 2011
94 95% Adaptation. (2002) - Rated 19 Dec 2011
93 94% Toy Story 3 (2010) - Rated 19 Dec 2011
95 96% Being John Malkovich (1999) - Rated 19 Dec 2011
80 79% 127 Hours (2010) - Rated 19 Dec 2011
82 83% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 19 Dec 2011
94 95% The Social Network (2010) - Rated 19 Dec 2011
97 98% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Dec 2011