Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
djnugget

Movie Buff - 446 Film Ratings

Member Since: Nov 10, 2017

more Recent Ratings
Check out djnugget's...
95 98% End of Watch (2012) - Nov 24, 2017
70 15% Midnight in Paris (2011) - Nov 24, 2017
88 92% Angel Heart (1987) - Nov 24, 2017
85 83% Halloween (1978) - Nov 24, 2017
85 83% Y Tu Mamá También (2001) - Nov 24, 2017
75 34% Brave (2012) - Nov 24, 2017
90 94% Gran Torino (2008) - Nov 24, 2017
80 61% Annie Hall (1977) - Nov 24, 2017
85 83% No Country for Old Men (2007) - Nov 24, 2017
80 61% Death to Smoochy (2002) - Nov 10, 2017