djp2313

djp2313
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% Taken (2008) - Rated 23 Nov 2019
75 15% 50 First Dates (2004) - Rated 23 Nov 2019
90 85% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 23 Nov 2019
90 85% The Prestige (2006) - Rated 23 Nov 2019
85 55% Catch Me If You Can (2002) - Rated 23 Nov 2019
90 85% Logan (2017) - Rated 23 Nov 2019
50 5% Sideways (2004) - Rated 23 Nov 2019
83 35% The Nice Guys (2016) - Rated 23 Nov 2019
85 55% About Schmidt (2002) - Rated 23 Nov 2019
85 55% Toy Story 3 (2010) - Rated 23 Nov 2019