djpfive

djpfive
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 92% Lion (2016) - Rated 19 Jul 2017
96 77% Inception (2010) - Rated 19 Jul 2017
94 56% Fargo (1996) - Rated 19 Jul 2017
94 56% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 19 Jul 2017
98 92% A War (2015) - Rated 19 Jul 2017
94 56% American Sniper (2014) - Rated 19 Jul 2017
95 69% Miller's Crossing (1990) - Rated 19 Jul 2017
95 69% Munich (2005) - Rated 19 Jul 2017
94 56% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 19 Jul 2017
94 56% Rounders (1998) - Rated 19 Jul 2017