Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
djredlantern

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: May 17, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out djredlantern's...
17 1% The Post (2017) - May 17, 2020
46 9% Argo (2012) - May 17, 2020
49 13% The Amazing Bulk (2010) - May 17, 2020
75 32% The Wind Rises (2013) - May 17, 2020
96 82% Memento (2001) - May 17, 2020
93 71% Mad Max: Fury Road (2015) - May 17, 2020
72 21% The Hateful Eight (2015) - May 17, 2020
79 44% Inglourious Basterds (2009) - May 17, 2020
91 61% Reservoir Dogs (1992) - May 17, 2020
74 26% Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 17, 2020