Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
djs

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Mar 3, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
90 75% Mad Max: Fury Road (2015) - Mar 03, 2020
95 87% Knives Out (2019) - Mar 03, 2020
90 75% Blade (1998) - Mar 03, 2020
80 33% Ghost in the Shell (1995) - Mar 03, 2020
89 62% Sunshine (2007) - Mar 03, 2020
80 33% Flightplan (2005) - Mar 03, 2020
87 54% In Time (2011) - Mar 03, 2020
25 20% Ice Age (2002) - Mar 03, 2020
10 4% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Mar 03, 2020
20 12% Elf (2003) - Mar 03, 2020