djw13

djw13
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2022
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 89% The Vanishing (1988) - Rated 05 Mar 2022
90 95% Drive My Car (2021) - Rated 22 Feb 2022
88 93% Diabolique (1955) - Rated 22 Feb 2022
76 62% Paris, Texas (1984) - Rated 22 Feb 2022
86 89% Jackie Brown (1997) - Rated 22 Feb 2022
74 40% The League of Gentlemen (1960) - Rated 22 Feb 2022
62 9% The Magnificent Seven (1960) - Rated 22 Feb 2022
74 40% The Passion of Anna (1969) - Rated 22 Feb 2022
74 40% Shame (1968) - Rated 22 Feb 2022
78 70% The Conversation (1974) - Rated 22 Feb 2022