dkatic

dkatic
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% Dear John (2010) - Rated 28 Oct 2015
77 44% The Best of Me (2014) - Rated 28 Oct 2015
76 41% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 28 Oct 2015
80 62% Ocean's Twelve (2004) - Rated 28 Oct 2015
84 83% X-Men (2000) - Rated 28 Oct 2015
84 83% Se7en (1995) - Rated 28 Oct 2015
90 98% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Oct 2015
85 91% Old School (2003) - Rated 28 Oct 2015
85 91% Legends of the Fall (1994) - Rated 28 Oct 2015
83 78% The Beach (2000) - Rated 28 Oct 2015