dking2k

dking2k
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Kanashimi no Beradona (1973) - Rated 12 Sep 2021
50 5% The Professional: Golgo 13 (1983) - Rated 12 Sep 2021
85 50% Galaxy Express 999 (1979) - Rated 11 Sep 2021
90 78% Fallen Angels (1995) - Rated 06 Sep 2021
90 78% Ichi the Killer (2001) - Rated 06 Sep 2021
90 78% Dead or Alive 2: Birds (2000) - Rated 06 Sep 2021
90 78% Dead or Alive (1999) - Rated 06 Sep 2021
65 13% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 06 Sep 2021
85 50% The Matrix (1999) - Rated 06 Sep 2021
50 5% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 06 Sep 2021