dkingston89

dkingston89
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Kingston, ON, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 95% The Avengers (2012) - Rated 21 May 2012
89 77% American History X (1998) - Rated 21 May 2012
82 49% Enemy at the Gates (2001) - Rated 28 Feb 2012
89 77% The Boondock Saints (1999) - Rated 28 Feb 2012
76 22% Waiting... (2005) - Rated 26 Feb 2012
82 49% Get Shorty (1995) - Rated 26 Feb 2012
80 38% Men in Black (1997) - Rated 26 Feb 2012
89 77% Jumanji (1995) - Rated 26 Feb 2012
84 57% American Pie (1999) - Rated 26 Feb 2012
88 72% Conan the Destroyer (1984) - Rated 26 Feb 2012