dknysa

dknysa
Film Freak - 518 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2016
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Suspense thrillers and movies that require a little more imagination than the usual.

more Recent Ratings

54 40% 8 Mile (2002) - Rated 08 Apr 2016
58 53% Bad Guy (2001) - Rated 08 Apr 2016
54 40% Saving Private Ryan (1998) - Rated 08 Apr 2016
55 44% Thor (2011) - Rated 08 Apr 2016
15 6% A Beautiful Mind (2001) - Rated 08 Apr 2016
68 86% Shutter Island (2010) - Rated 08 Apr 2016
60 62% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 08 Apr 2016
35 10% 127 Hours (2010) - Rated 08 Apr 2016
65 78% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 08 Apr 2016
80 97% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 08 Apr 2016