d.lanfair

dlanfair
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 79% The Usual Suspects (1995) - Rated 15 Jul 2012
70 54% Back to the Future (1985) - Rated 15 Jul 2012
70 54% Secret Window (2004) - Rated 15 Jul 2012
80 64% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 15 Jul 2012
40 39% The Truman Show (1998) - Rated 15 Jul 2012
20 33% Wanted (2008) - Rated 15 Jul 2012
90 88% The Departed (2006) - Rated 15 Jul 2012
80 64% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 15 Jul 2012
11% Hancock (2008) - Rated 15 Jul 2012
65 52% Cast Away (2000) - Rated 15 Jul 2012