dlord117

dlord117
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% The Incredibles 2 (2018) - Rated 18 Oct 2019
86 62% Mid90s (2018) - Rated 18 Oct 2019
69 19% Bird Box (2018) - Rated 18 Oct 2019
85 56% Creed 2 (2018) - Rated 18 Oct 2019
83 48% Creed (2015) - Rated 18 Oct 2019
"83"
87 66% Us (2019) - Rated 18 Oct 2019
70 23% Red Sparrow (2018) - Rated 18 Oct 2019
64 14% Iron Man (2008) - Rated 18 Oct 2019
96 98% Moonlight (2016) - Rated 18 Oct 2019
45 9% X2: X-Men United (2003) - Rated 18 Oct 2019