dlrclk

dlrclk
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 66% Pride & Prejudice (2005) - Rated 02 Jan 2021
88 59% Begin Again (2014) - Rated 02 Jan 2021
91 75% Jane Eyre (2011) - Rated 02 Jan 2021
95 89% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 02 Jan 2021
80 30% Brokeback Mountain (2005) - Rated 02 Jan 2021
80 30% Nocturnal Animals (2016) - Rated 02 Jan 2021
91 75% Arrival (2016) - Rated 02 Jan 2021
60 7% 12 Monkeys (1995) - Rated 02 Jan 2021
93 82% 12 Angry Men (1957) - Rated 02 Jan 2021
75 20% Troy (2004) - Rated 02 Jan 2021