dmac256

dmac256
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 24 May 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% Red (2010) - Rated 24 May 2019
85 63% Twilight (2008) - Rated 24 May 2019
95 92% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 24 May 2019
95 92% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 May 2019
90 78% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 24 May 2019
85 63% Alien (1979) - Rated 24 May 2019
75 21% Highlander (1986) - Rated 24 May 2019
80 42% Demolition Man (1993) - Rated 24 May 2019
75 21% Desperado (1995) - Rated 24 May 2019
75 21% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 24 May 2019