dmachado

dmachado
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Cambridge, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% Best in Show (2000) - Rated 14 Feb 2012
82 68% Night of the Creeps (1986) - Rated 14 Feb 2012
90 89% Casablanca (1942) - Rated 14 Feb 2012
88 84% Three Amigos! (1986) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Hellraiser (1987) - Rated 14 Feb 2012
65 16% I Am Legend (2007) - Rated 14 Feb 2012
78 47% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 14 Feb 2012
75 39% War of the Worlds (2005) - Rated 14 Feb 2012
75 39% Liar Liar (1997) - Rated 14 Feb 2012
77 44% Duel (1971) - Rated 14 Feb 2012